מדוע עליך לשכור חברת ניהול בניין

ניהול בניינים

מגוון סיבות יכולות להוביל להעסקת חברת ניהול בניינים. לחברות אלה יש את המומחיות לטפל במגוון משימות, כולל איסוף שכר דירה ושיחות תושב פילדינג. חברות אלה יכולות להשיג הרבה יותר מרשימה קטנה זו. המשך לקרוא כדי לברר מדוע חברת ניהול בניין מתאימה לנכס שלך. אחרי הכל, חברת ניהול בניין יכולה לעשות הרבה יותר בשבילך ממה שאתה תוכל לעשות.

כאשר מתמודדים עם חברת ניהול בניין, חשוב לשקול את הדחיפות והדחיפות של הנושא שלך לפני השיחה. אם תתקשר לחברה כדי להתלונן על מסך קרוע, תצפה לחכות לתגובה. אבל אם דליפת מים בבניין שלך כבר גרמה לנזק משמעותי, כדאי להתקשר לחברה מייד במקום להתעלם ממנו. אין להתעלם מדליפות המים עד שייגרם נזק. שלולית מים יכולה לגרום נזק מבני רציני לדירה שלך.

חברת ניהול בניין היא מקצוענית המנהלת שיפוצים, תיקונים ופרויקטים תחזוקתיים. הם אחראים לאיזון הקודים של התעשייה עם חקיקה. סוגים שונים של פיתוח דורשים שירותים שונים, כך שהסכם השירות שלך יהיה שונה. סוג הנכס ישפיע גם על הסכם השירות. חברת ניהול בניין צריכה להציע הסכם רמת שירות שמתאים לצרכים ולתקציב שלך. לאחר שתמצא חברת ניהול בניין אמינה, תוכל להתמקד בפיתוח אסטרטגיה ושמירה על ערך הנכס.

סיבה נוספת לשכור חברת ניהול בניין היא העובדה שהם יוכלו לחסוך לך כסף. מנהלי הבניין אחראים לשמירת רישומי הדודים. הם גם מקלים על בדיקות של המת "ק. הם גם יעקבו אחר עלויות הביטוח, שיכולות להוות אחוז ניכר מהתקציב שלך. זה חיוני לפקח על העלויות ולהכריח את ההנהלה למצוא חלופות ביטוח זולות יותר. עדיף למצוא אפשרות אחרת אם הם מסרבים לקחת את הסיכון הזה.

כיצד חברות לניהול בניינים מתפקדות?

חברות ניהול טובות משתמשות בטפסים עדכניים להשכרה למגורים. זה בגלל שבעלי הבית נדרשים לעדכן את הטפסים שלהם תחת חוקים חדשים. דיירים מוגנים תחת קווים מנחים מדיניים ומקומיים להפרות חכירה ולמצבי חיים ירודים בשנת 2019. לחברת הניהול צריך להיות צוות שירות לקוחות מגיב אשר זמין לטיפול בבעיות דחופות. גם אם בעיה לא נראית דחופה, אתה רוצה לדעת שחברת הניהול יכולה לטפל בזה במהירות. אתה יכול להוריד אפליקציה כדי לבדוק את ההיענות שלהם.

סוכן ניהול בניין גובה דמי דירה חודשיים מבעלי יחידות. אם החיובים לא משולמים בזמן, הסוכן יכול ליזום פעולה משפטית כדי לשחזר את הסכום. הם גם מבטיחים שישולמו חשבונות לאספקה או שירותים. סוכן מנהל טוב יספק דוחות חודשיים המפרטים גבייה ופרסים וחשבוניות בתשלום בפועל. הם צריכים להיות מסוגלים להציע לך ציטוטים תחרותיים. תוודא שאתה חוקר את הכישורים של סוכן ניהול הבניין שלך.

תפקיד מנהל הבניין תלוי בגודל הבניין ובמספר הדיירים שהוא מנהל. הם אחראים לניהול בניינים שלמים בבניינים מושכרים. אולם בבניינים הכבושים הם מפקחים על דיירים ספציפיים. הם גם מסייעים לבעל הבניין להשיג את מטרותיו הכספיות על ידי יישום אסטרטגיות שימור הדיירים. בין אם הבניין שייך או מושכר, תפקידו של מנהל בניין הוא קריטי. עבודה זו מאתגרת ודורשת מיומנויות תקשורת מצוינות ושירות לקוחות.

דיירים לא תמיד אוהבים את השירותים של חברת מנהל נכסים. חלק מהדיירים מתלוננים בקול רם וחלק מאיימים לעזוב. אחרים שקטים יותר. אם אתה בעל בית, אתה תמיד צריך לקיים דיאלוג עם הדיירים. לנהל ציפיות ולהימנע מלקחת דברים באופן אישי. עם זאת, אם דייר מתלונן, אל תיתן לזה להשפיע על המוניטין שלך. חברת הניהול תוכל לפתור את הבעיה במהירות ולחסוך לך הרבה זמן ולחץ.