חיפוי בריקים

חיפוי בריקים

מהו חיפוי בריקים? מהו תהליך התקנת חיפוי בריקים? ומה הם היתרונות והחסרונות של חומר זה? בואו נסתכל על השאלות הללו כדי להבין טוב יותר מהו חיפוי מסוג זה ומדוע הוא כל כך פופולרי. חיפוי בריקים הוא אופציה נהדרת מסיבות רבות.

מהו חיפוי בריקים?

חיפוי בריקים הוא אופציה פופולרית יותר ויותר לחיפויי קירות חיצוניים. תהליך חיפוי הבריקים כולל שכפול דפוסי בריקים על גבי יריעות מלט סיבים והחלתם על החלק החיצוני של הבניין. התוצאה היא גימור באיכות גבוהה על פני הקיר. חיפוי בריקים מפחית גם את הסיכון לפגיעה בעובש ובמים על ידי מניעת חדירת מים לבניין.

יתרון נוסף של חיפוי בריקים הוא עמידותו בפני מזג אוויר קיצוני. זה יכול למנוע בלאי מפגיעה מבנה וגם מספק תחושה חזקה של ביטחון מפני אש. ניתן גם למחזר אותו, מה שהופך אותו לבחירה בת קיימא. יתר על כן, הוא חסכוני בהשוואה לחומרים אחרים.

חיפוי בריקים זמין במגוון רחב של צבעים, מרקמים וצורות. הרבגוניות שלו מאפשרת לאדריכלים לעצב חזיתות מורכבות. התוצאה הסופית היא בניין עם חזית מרשימה אך עם תחזוקה נמוכה. חיפוי בריקים ניתן גם למחזור וניתן לשימוש חוזר, מה שהופך אותו לאופציה נהדרת לבתים ידידותיים לסביבה.

קיר פורניר בריקים הוא דוגמה נוספת לפופואדה לבנה. שיטה זו מורכבת מאלמנטים בריקים דקים המחוברים למסגרת פלדה או עץ. שיטה זו אינה דורשת משקופים עבים כמו חיפוי בריקים, כך שניתן למרוח אותה על חיפוי חיצוני אחר.

איך מתקינים חיפוי בריקים?

לפני שתתחיל להתקין חיפוי בריקים, יהיה עליך לסמן את מידות הקיר. אתה יכול לעשות זאת בעזרת עיפרון, קנה מידה או רמה. מדידות אלה יקלו על הצעדים הבאים. זה יעזור לך לוודא שהבריקים ממוקמות באותה מידה. כמו כן, אתה צריך לסמן שלושה קווים אופקיים על הקיר.

כאשר אתה מתחיל להתקין בריקים, עליך להניח אותם בשורות המתחילות בתחתית ולהתרחב כלפי חוץ. לאחר מכן, בעזרת דבק בנייה, שכבו את הבריקים כך שייצמדו לקיר מבלי להחליק. השאירו רווח של כ 1/4 אינץ ' בין כל לבנה. לאחר מכן, השתמש בכף לשכבת המרגמה בין הבריקים. המרגמה צריכה להיות ברמה עם הבריקים. אם יש עודף מרגמה, נגב אותה עם ספוג רטוב. לאחר הבריקים הם מפולסים כראוי, אתה צריך לאפשר להם להתייבש במשך כמה ימים.

בריקים פורניר יכול להיות מחובר כמעט כל קיר. הקפד להשתמש בתומכים כדי להחזיק את הבריקים במקומן. התחל עם הפינה התחתונה של הקיר, מכיוון שזה יהיה החלק הקל ביותר בתהליך כולו. בעת התקנת בריקים, עליך לוודא להשתמש בשכבה דקה של מרגמה כדי לוודא שאתה משתמש בסוג המרגמה הנכון.

לפני התקנת פורניר בריקים, אתה צריך לנקות את הקיר ולהסיר מסמרים. אתה גם צריך להסיר מכסה מוצא מהקירות. נגב את הקיר במטלית רכה, שתעזור לטיט להתייצב ביתר קלות. לאחר מכן, לפרוש את תבנית הבריקים על הקיר. אתה יכול להשתמש בהנחיית גיר כדי לוודא שהשורות ישרות ומרובעות.

מה הם היתרונות של חיפוי בריקים?

אם אתה מתכנן לשפץ את הבית שלך או לבנות בית חדש, ייתכן שאתה שוקל חיפוי בריקים כאופציה. חיפוי מסוג זה מציע גימור נהדר ללא צורך בתחזוקה רבה. עם זאת, זה יכול להיות יקר ודורש את שירותיו של איש מקצוע כדי להתקין אותו. התקנה נכונה חיונית למניעת חדירת לחות למבנה כולו.

מלבד היותו זול, חיפוי בריקים מספק גם עמידות גבוהה בפני ריקבון, לחות ואש. ניתן להשתמש בו לחיפוי אזורים סביב אח או לכיסוי המשטח האחורי של המטבח. זה יכול גם לעמוד בטמפרטורות קיצוניות. חיפוי בריקים הוא אפשרות טובה לבתים שצריכים להגן על עצמם מפני חום קיצוני.

יתרון גדול נוסף של חיפוי בריקים הוא דרישות התחזוקה הנמוכות שלו. שלא כמו חומרי בניין אחרים, בריקים לא יירקבו, ישקעו או ידרשו צביעה לאחר ההתקנה. חומר הבריקים מגיע גם במגוון צבעים. זה מאוד אטרקטיבי יכול להיות תוספת נהדרת לכל בית או בניין.

חיפוי בריקים הוא פיתרון נהדר לאדריכלים ובונים. שימוש בבריקים בעיצובים אדריכליים אפשר לאדריכלים לגרום לחזיונותיהם להתעורר לחיים. ספקי בריקים אף סייעו להחיות מושגים אדריכליים באמצעות חיפוי בריקים. מערכות החלקה בריקים אינן דורשות עבודה מבנית והן דרך מהירה לסיים את החלק החיצוני של בית או בניין מסחרי. בנוסף, חיפוי להחליק בריקים יש פחות דרישות תחזוקה מאשר סוגים אחרים של חיפוי.