אסבסט – מהם הסכנות באסבסט וכיצד להסירו


הסרת אזבסט דורשת אנשי מקצוע מוסמכים. הסרת אזבסט יכולה להיות מסוכנת ביותר ואמורה להיעשות רק על ידי אנשי מקצוע מוסמכים שעבדו עם החומר. המשרד לאיכות הסביבה ממליץ לשכור איש מקצוע מוסמך שיסיר אסבסט מהבית או מהמשרד שלך. עם זאת, אתה יכול לנסות להסיר את החומר הזה בעצמך אם השטח אינו מבנה רב-משפחתי. תהליך הסרת חומר זה צריך להתבצע בזהירות כדי שלא תשחרר את האבק או הסיבים המזיקים לאוויר.

אם אתה חושד שיש לך אזבסט בבית, הצעד הראשון הוא ליצור קשר עם קבלן מורשה. הם יבדקו את החומר כדי לוודא שהוא נקי מאזבסט וימליצו על שיטת הסרה מתאימה ביותר. הסרת אזבסט עלולה להיות מסוכנת משום שהיא יכולה לשחרר סיבים מוטסים לסביבה, שניתן לנשום או לבלוע אותם. באפשרותך גם לתקן או לצרף את החומר כדי למנוע סיבים מוטסים אם הוא ניזוק.

תהליך הסרת האזבסט כולל דגימה וקביעת נוכחות של אזבסט. איש מקצוע מוסמך יכול לעזור לך לקבוע אם בבית שלך יש אזבסט. תלוי בסוג, ייתכן שלא תצטרך להסיר אותו לחלוטין. עם זאת, אולי אתה צריך להיפטר ממנו לפני שאתה עושה כל שיפוצים. הסרת אזבסט היא אחת השיטות היקרות ביותר, אבל צריכה להיות האפשרות האחרונה שלך.

זה רעיון טוב לשכור מקצוען שיסיר אסבסט. איש מקצוע יכול לעזור לך להחליט אם יש אזבסט בבית או במקום העבודה שלך. תלוי במיקום האזבסט, ייתכן שלא תצטרך להסיר אותו. אם הוא ממוקם בבניין ישן, ייתכן שתרצה שחברה מוסמכת תסיר אותו לפני שתתחיל בשיפוצים. ייתכן גם שתצטרך להסיר אותו אם אתה מתכנן לפתח מחדש את החלל.

ברגע שתקבע אם יש לך אזבסט בבית או במשרד, חשוב ליצור קשר עם קבלן מורשה. חיוני לפעול על פי התקנות המקומיות, המדינתיות והפדרליות, כאשר הסרת אזבסט מתבצעת. הקבלן צריך לפעול לפי כל חוקי הבריאות והבטיחות הרלוונטיים והתקנות לפני שהוא עובד על נכס. אתה יכול גם לדווח על בעיות אזבסט לרשויות המקומיות שלך. זה יאפשר לך לדווח על החומרים לרשויות. הם צריכים להיות מסוגלים לא רק לדווח על הבית או העסק שלך, אלא גם לתת לך הדרכה ועצות כיצד להסיר אסבסט.

אם אתה חושב שיש לך אזבסט בבית, אתה צריך ליצור קשר עם מקצוען מוסמך להסרת אזבסט. איש מקצוע מוסמך ידע אם יש לך בעיית אזבסט ואיזה סוג של תיקון נדרש. לפעמים זה לא הכרחי להסיר את האזבסט לפני לשפץ את הבית שלך. עם זאת, עליך לבקש את עצתו של איש מקצוע מוסמך. יש הבית שלך בדק הוא האפשרות הטובה ביותר לבריאות שלך. מומחה אסבסט מיומן יעזור לך להימנע מסיכון נוסף.

אתה יכול גם לדווח על אזבסט בבית שלך על ידי מחפש נזקי מים או שפשופים על קירות. לא קל להסיר אזבסט. מסיבה זו חשוב לשכור איש מקצוע מוסמך שינהל את העבודה. כדי להימנע מחשיפה לאסבסט, חשוב שאיש מקצוע יבדוק את האזור. טכנאי מוסמך עשוי להיות מסוגל לקבוע אם יש לך בעיית אזבסט.

כדי לבדוק את האזור ולקבוע אם אתה צריך להסיר את החומר, צור קשר עם איש מקצוע אזבסט. כדי לדווח על אזבסט, אתה צריך גם ליצור קשר עם המשרד לאיכות הסביבה ורשות מקומית. אנשי מקצוע להסרת אסבסט יעזרו לך להגן על משפחתך ועל עצמך מפני סיכונים בריאותיים. אזבסט יכול להיות מסוכן אז זה חשוב כי אתה שוכר רק קבלנים מוסמכים. אתה צריך להיות מודע לסיכונים הכרוכים בתהליך. אתה חייב להיות מוגן מפני סיכוני החשיפה.

אם אתה חושד שיש לך אזבסט בבית, צור קשר עם הרשויות ומחלקות הבריאות במדינה. בהתאם למיקומך, ייתכן שתידרש לשפץ את החומר לפני השיפוץ. אתה לא צריך להיבהל. אזבסט הוא חומר מסוכן ואתה חייב לבקש ייעוץ מקצועי אם אתה חושד הבית שלך יש אזבסט. התהליך יהיה בטוח יותר אם יש לך מקצוען מוסמך. התקשר לבטיחות תעסוקתית ומינהל בריאות יש הבית שלך הערכת אזבסט.

פרטים נוספים: פינוי אסבסט, צבי כהן אקולוגיה